Блок живлення до ноутбука Asus K45DE
Відправка товарів новою поштою та укрпоштою відбувається кожен рабочій день! Meest наступного дня після замовлення. Замовлення, підтверджені до 16:00 відправляються в той самий день (окрім доставки meest).
Якщо товар вам не підійде чи виявиться дефект можливе поверенння. Якщо повернення буде з вини магазину ми компенсуємо вартість доставки. Якщо покупець помилився і купив не той товар, то з вартості товару вираховуються наші витрати на доставку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Клас якості | High Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100-240V~1.5A 50/60Hz |
| Вихідний потужність (Вт) | 90 |
| Кабель 220v (в розетку) | НІ в комплекті |
| Сумісність | ASUS |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴




