
Кабель живлення до ноутбука Asus A540YA
190 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 526-22-66
З приводу купівлі товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель питания для ноутбука Asus A540YA
У період з 4 травня по 20 травня включно в роботі магазину діятимуть тимчасові зміни. Можливі незначні затримки у термінах обробки та відправки замовлень. Відправка замовлень у суботу тимчасово призупинена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.5 A |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| AWG / Переріз | 18 / ~0.8㎟ |
| Вихідний потужність (Вт) | 120 |
| Довжина | 1.2 m |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


