
Оперативна пам'ять G.SKILL для ноутбуків DDR4-3200, PC4-25600, 16Гб, нова
7 070 ₴
- В наявності
- Код: SO-DIMM-DDR4-GS-16Gb
+380 (63) 526-22-66
З приводу купівлі товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОЕМ пакування (без коробки)
Модуль пам’яті G.Skill SO-DIMM DDR4-3200 16GB
Тип: DDR4 SO-DIMM (для ноутбуків)
Об’єм: 16 ГБ
Частота: 3200 МГц (PC4-25600)
Таймінги: CL22-22-22
Напруга: 1.2 В
Форм-фактор: 260-pin SO-DIMM
Особливості:
- Одноканальний модуль (1 планка)
- Підтримка XMP
- Non-ECC, unbuffered
- Без радіатора
Призначення:
Оптимальний варіант для апгрейду ноутбуків , підвищує швидкодію системи, покращує роботу в багатозадачності та додатках
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Виробник | G.SKILL |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Номінальна напруга, В | 1 В |
| Масив | PC4 25600 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 070 ₴

