Док-станція HP PUM1.0 (90W) - вживана
Надійна оригінальна док-станція HP для швидкого підключення ноутбука до робочого місця. Дозволяє під’єднати всі необхідні пристрої одним рухом - ідеально для офісу або дому.
Роз'єми т:
- 4× USB 3.0
- DisplayPort
- VGA
- DVI
- LAN (RJ-45)
- Audio (вхід/вихід)
- Роз'єм клавіатури PS/2
- Роз'єм мишки PS/2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Застосування док-станції | Для ноутбуків |
| Тип док-станції | Для зарядки/синхронізації |
| Сумісність з брендом | Windows |
| Інтерфейси | USB, DisplayPort, AUX-вхід, LAN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 450 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴






