Блок живлення до ноутбука Hp Envy B
У період з 4 травня по 20 травня включно в роботі магазину діятимуть тимчасові зміни. Можливі незначні затримки у термінах обробки та відправки замовлень. Відправка замовлень у суботу тимчасово призупинена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Клас якості | High Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100-240V~1.5A 50/60Hz |
| Вихідний потужність (Вт) | 90 |
| Кабель 220v (в розетку) | НІ в комплекті |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴




