
Блок живлення до ноутбука Asus Vivobook 17 X705UF
1 198 ₴
- В наявності
+380 (63) 526-22-66
З приводу купівлі товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука Asus Vivobook 17 X705UF
У період з 4 травня по 20 травня включно в роботі магазину діятимуть тимчасові зміни. Можливі незначні затримки у термінах обробки та відправки замовлень. Відправка замовлень у суботу тимчасово призупинена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Клас якості | High Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100-240V~1.5A 50/60Hz |
| Вихідний потужність (Вт) | 150W |
| Кабель 220v (в розетку) | НІ в комплекті |
| Сила вихідного струму | 7.89A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴




