
Блок живлення до ноутбука Hp Victus 15-FB0004UA
2 033 ₴
- В наявності
+380 (63) 526-22-66
З приводу купівлі товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука Hp Victus 15-FB0004UA
У період з 4 травня по 20 травня включно в роботі магазину діятимуть тимчасові зміни. Можливі незначні затримки у термінах обробки та відправки замовлень. Відправка замовлень у суботу тимчасово призупинена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 10.3A |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5х3.0-PIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100-240V~2.0A 50/60Hz |
| Вихідний потужність (Вт) | 200W |
| Кабель 220v (в розетку) | НІ в комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 033 ₴



